Dom O nas

Usługa

profil firmy

 

Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Sp. z o.o .(Yuyo City Yufeng Electrial Appliance Factory) z siedzibą w pięknym mieście portowym --- Ningbo to profesjonalny producent, oferujący serię bezolejowych sprężarek powietrza AC / DC i samochodów wykorzystujących odkurzacze.

Chiny Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. profil firmy 0

 

Yurui Electrical Appliance Co., Ltd od dawna importuje system zarządzania jakością ISO9001, a także otrzymuje różne certyfikaty, takie jakTUV, EMC, CE z Niemiec , CSA, UL z Ameryki Północnej, NIE M z Ameryki Południowej i tak dalej.

Chiny Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. profil firmy 1

Silnik z magnesami trwałymi, wyprodukowany przez niezależne badania i rozwój, był stosowany na całym świecie w przemyśle samochodowym, takim jak sprężarki / pompy powietrza AC / DC, odkurzacze samochodowe i inne produkty, obszar wojskowego przemysłu lotniczego, wiercenie ropy, przemysł mechaniczny i produkcja rolnicza.Yurui koncentruje się przede wszystkim na rynku high-end, a także osiągnął sukces w zakresie bezpieczeństwa samochodu, układu zawieszenia pneumatycznego, klaksonu pneumatycznego, drzwi pneumatycznych, drzwi pneumatycznych, sprzęgła samochodowego i innych miejsc.

 

Dział R&D zajmuje się głównie ulepszaniem i aktualizacją produktów.Celem działu R&D jest być pionierskim i innowacyjnym.Firma posiada zaawansowane urządzenia do testowania produkcji.Ponadto w centrum eksperymentalnym dostępny jest w pełni automatyczny system detekcji życia, dynamometr silnikowy, kompleksowy przyrząd testowy sprężarki.

 

Obecnie aktywnie poszukujemy korporacji z różnymi znanymi przedsiębiorstwami w różnych branżach, aby uzyskać korzystną sytuację i zbudować świetlaną przyszłość.Serdecznie witamy w branżach krajowych i zagranicznych z różnych dziedzin, a także telefonicznie lub mailowo do agentów krajowych i zagranicznych w celu dalszej współpracy biznesowej.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd to profesjonalna firma z długą historią, wyrastająca z Yuyao City Yufeng Electrical Appliance Factory.

 

Yufeng Electrical Appliance Factory została założona w 1999 roku przez kilku inżynierów, którzy marzą o wielkich sprawach.Dzięki ich ciężkiej pracy i świetnym technikom szybko się rozwinęła.W miarę upływu czasu kierownik rozbudowuje fabrykę i zatrudnia wiele osób.

 

Yurui Electrical Appliance Co., Ltd poświęca się produkcji towarów o wysokiej jakości i zapewnianiu najlepszej obsługi posprzedażnej.Innowacja zawsze była naszą podstawową wytyczną, aby firma mogła się pomyślnie rozwijać.Co ważniejsze, utrzymanie wiarygodności pomaga nam zdobyć zaufanie klienta i nawiązać długotrwałe relacje biznesowe.

 

W przyszłości nasza firma nie tylko lepiej skonsoliduje rozwój dzięki innowacyjności, wiarygodności, usługom i dobrej jakości, ale także nie może się doczekać wejścia na większy rynek i poszukiwania lepszej korporacji.

<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : OEM

Ilość pracowników : 150~200

Coroczne wyprzedaże : 10000000-12000000

Rok założenia : 2006

pc Export : < 10%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Certyfikaty